Apie mus


Kuriame naują elektroninę prekybos platformą!

Viešosios įstaigos Arvydo švietimo ir mokymo centro misija yra skatinti Lietuvos gyventojų poreikį savišvietai ir mokymuisi visą gyvenimą. Įmonė organizuoja dalykinės bei specializuotos kalbos mokymus įmonėse; informacinių technologijų mokymus; profesinius mokymus bei meninio ugdymo mokymus.

Matome didelį poreikį kursams apie įvairias pasaulio virtuves, patiekalus. Globalėjant pasauliui Lietuvos žmonės daug keliauja ir skanauja įvairių šalių patiekalų ir taip gimsta noras visus skaniausius patiekalus išmokti pagaminti patiems.  Taip pat pastebimas poreikis prasmingam laisvalaikio praleidimui, kai gaminant maistą, žmonės bendrauja, suranda bendrų sąlyčio taškų.

Įmonė atliepdama augančiam rinkos poreikiui pradeda kurti naują elektroninės prekybos sistemą, kuri bus skirta pristatyti ir parduoti kulinarijos kursus.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas pradėtas 2022 metais ir bus baigtas 2023 m. pradžioje.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“ projektų finansavimo sąlygų aprašą.Mūsų misija - skatinti Lietuvos gyventojų poreikį savišvietai ir mokymuisi visą gyvenimą.


MŪSŲ VEIKLOS SRITYS

 • kalbų kursai Lietuvoje ir užsienyje;
 • dalykinės bei specializuotos kalbos mokymai įmonėse;
 • informacinių technologijų mokymai;
 • profesiniai mokymai;
 • meninio ugdymo mokymai.


MŪSŲ PASIEKIMAI

 • Dirbame nuo 2000 metų ir tapome vienu didžiausių ir moderniausių, aukštos kokybės mokymo paslaugas teikiančių mokymo centrų Lietuvoje.
 • Jau 6 metus efektyviai naudojame tarptautinį kokybės vadybos standartą ISO 9001:2008 (lietuviškas standartas LST EN ISO 9001:2008) atitinkantį mokymo paslaugų teikimo kokybės valdymo sistemą.
 • Esame įtraukti į valstybės tarnautojų kvalifikacijos kėlimo sąrašą, todėl mokome ne tik privačius asmenis ar organizacijas, bet ir valstybės tarnautojus.


MŪSŲ VERTYBĖS

„Žinių gausa” organizacinė kultūra – tai veiklos pamatas ir vienas svarbiausių sėkmės veiksnių. Ji paremta 5 pagrindinėmis vertybėmis:

 • Iniciatyva – operatyviai reaguodami į rinkos pokyčius priimame inovatyvius sprendimus bei tobuliname mokymų kokybę, analizuodami Jūsų individualius poreikius.
 • Atvirumas – visada atvirai, mandagiai, pagarbiai ir nešališkai bendraujame su klientais, bendradarbiais ir kitomis mus supančios aplinkos grupėmis.
 • Pareiga – dirbdami vadovaujamės teisės aktais ir aukščiausios kokybės standartais, suvokiame savo veiklos svarbą mus supančioje aplinkoje, todėl veikiame atsakingai.
 • Sąžiningumas – visada esame nuoširdūs ir sąžiningi.
 • Pagarba – gerbiame privatumą ir užtikriname informacijos konfidencialumą, pateikdami savo išvadas ir patarimus visada išliekame objektyvūs.

Šios vertybės jungia „Žinių gausa” darbuotojus. Nuolatinis dalinimasis žiniomis ir naujomis idėjomis yra mūsų stiprybė.


SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Aktyviai dalyvaujame ir remiame įvairius universitetų renginius: praktinius seminarus, karjeros dienas ir kitas studentų aktyvumą bei tobulėjimą skatinančias iniciatyvas. Nesame abejingi aplinkai, kurioje veikiame, todėl stengiamės mažinti savo veiklos padarinius: naudodami mažiau energijos vartojančias technologijas. Jau 6 metus dalyvaujame visuotinėje švaros akcijoje „Darom“.

Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą