Dovanų kuponas

  Žinios - neįkainojama dovana.

Žinių Gausos dovanų kuponas gali būti Jūsų pageidaujamos vertės.
Tokia dovana atvers Jūsų artimam žmogui kelią į žinias, jam tereiks tik sužinoti, kokius mokymus išsirinkti.

Atsisiųsti

DOVANŲ KUPONO NAUDOJIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS 

Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, sutinka su šiomis naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis. Pirkėjas, įsigijęs Dovanų kuponą ir vėliau perleisdamas jį kitam asmeniui, įsipareigoja informuoti kitą asmenį (būsimąjį Dovanų kupono turėtoją) apie šias Dovanų kupono sąlygas ir taisykles:

  • Dovanų kuponas yra negrąžinamas ir nėra keičiamas į pinigus.
  • Dovanų kuponas galioja 1 metus nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono įsigijimo data nurodyta ant Dovanų kupono.
  • Pasibaigus galiojimo terminui, dovanų kuponas tampa nebegaliojančiu. Nepasinaudojus dovanų kuponu per jo galiojimo laikotarpį, sumokėta už jį suma negrąžinama.
  • VšĮ „Arvydo švietimo ir mokymo centras”, parduodamas dovanų kuponą, įsipareigoja suteikti paslaugas per dovanų kupono galiojimo laikotarpį. Jeigu per šį laikotarpį Pardavėjas nepasiūlys Pirkėjui tinkamos paslaugos, dovanų kupono galiojimo laikotarpį galima pratęsti papildomam  6 (šešių) mėnesių terminui  (skaičiuojant nuo pratęsimo dienos), bet ne ilgesniam terminui nei 12 (dvylika) mėnesių nuo Dovanų kupono pardavimo dienos.
  • Jei paslaugos, už kurią (-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nominali vertė, trūkstamą sumą Pirkėjas gali primokėti  papildomai.
  • Jei paslaugos, už kurią (-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nominali vertė, skirtumas negrąžinamas.
  • Atsiskaičius Dovanų kuponu, jis  yra paimamas ir negrąžinamas.
  • Vienu Dovanu kuponu atsiskaityti už paslaugas galima tik vieną kartą. Atsiskaičius Dovanu kuponas tampa negaliojančiu.

Mokymo centras pasilieka teisę keisti Dovanų kupono naudojimo sąlygas ir taisykles ir įsipareigoja išanksto apie tai pranešti interneto svetainėje www.ziniugausa.lt

Daugiau informacijos dėl Dovanų kupono teiraukitės tel. +370-640-12573


Rekvezitai apmokėjimui:

Viešoji Įstaiga Arvydo švietimo ir mokymo centras
Įmonės kodas 225296420
A/s.: LT35 7044 0600 0033 4021, AB SEB Bankas, banko kodas 70440
A/s.: LT75 7300 0101 4233 2044,  AB Swedbank, banko kodas 73000


Dovanų kupono sąlygos ir taisyklės patvirtintos ir įsigalioja nuo 2017-03-21

Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą