Kompiuterių kursai - Maketuotojų rengimo kursai

Maketuotojų rengimo mokymai

 Jums priklausančios nuolaidos

 • Apie Jums priklausančias nuolaidas teiraukitės mūsų biuruose arba telefonu +370 640 12 573 arba el.paštu info@ziniugausa.lt.

Pasirinkite kursų lygį, miestą ir kitus parametrus

Miestas
Paieškos data
Paskaitų dienos
Lygmuo
Paskaitų laikas
Akcijos

Nori, kad kompiuteris tarnautų tau ir palengvintų gyvenimą?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kompiuterinio raštingumo kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kompiuterių kursai yra plataus spektro - pritaikyti  tiek pradinukams, tiek plačių interesų žmonėms, atsižvelgiant į naujas tendencijas IT pasaulyje.

Kiek trunka? 

 • 60 akad. val. darbo su dėstytoju ir 40 akad. val. individualaus darbo (atliekant dėstytojo pateiktas užduotis).

Kur vyksta?

 • Vilniuje: Kalvarijų g. 2-5.
 • Nuotoliniu būdu

Kiek kainuoja metodinė medžiaga?

 • Nemokamai

Maketuotojo mokymų programa sudaro:

 • Kursų metu susipažinsite su rastrinės ir vektorinės grafikos formatais, galimybėmis konvertuoti vektorinius formatus į rastrinius, rastrinių vaizdų perdarymu į vektorinį formatą.
 • Spalviniais modeliais RGB, CMYK ir galimybėmis juos konvertuoti. Išmoksite skenuoti vaizdus, juos apdoroti, sutvarkyti tekstą, susipažinsite su tekstinių blokų savybėmis, teksto tvarkymu.
 • Išmoksite parengti leidinius spaudai. Konsultuosime darbo vietoje, esant poreikiui padėsime maketuoti leidinius, patarsime, kaip pagerinti darbo kokybę. Padėsime spręsti kilusias technines problemas darbo vietoje. Konsultuojame ir pasibaigus mokymams.
 • Kursų programą sudaro teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, per kursus atliekami testai – kad galėtumėte pasitikrinti, kaip suvokėte išdėstytą medžiagą. Kursų programą koreguojame atsižvelgdami į būsimo darbo poreikius ir darbdavio pageidavimus.

Tai intensyvus individualus darbas su dėstytoju. Mokymosi tempas ir tvarkaraštis pagal Jūsų poreikius. Laviname visus įgūdžius. Padedame individualiai kiekvienam nustatyti ir užpildyti visas žinių spragas. Taikome naujausius ir efektyviausius mokymo metodus bei šiuolaikines edukacines priemones. Mokymo turinį ir taikomus mokymo metodus lanksčiai pritaikome asmeniniams Jūsų poreikiams.

 • MC "Žinių gausa" organizuoja mokymus nepriklausomai nuo organizacijos dydžio.
 • Tai puiki mokymo forma lavinti darbuotojų įgūdžius, gilinti žinias bei motyvuoti efektyvesniam darbui. Mokymo programa paruošiama atsižvelgiant į konkrečios kompanijos poreikius bei mokymams keliamus tikslus, prieš tai ištestavus darbuotojus.
 • Mokymai gali vykti mūsų mokymo centro arba Jūsų patalpose, Jūsų pageidaujamu laiku, Jums priimtinos trukmės.
 • Sekant ir analizuojant rinkos tendencijas atsižvelgiama į klientų poreikius, o stengiantis pasiekti visapusišką efektyvumą ir aukščiausius rezultatus, pasitelkiamas patyrusių, kompetentingų ir sumanių dėstytojų ratas.

Kiti kursai, kurie vyksta pas mus

Miestas
Pradžios data
Kam
Grupės tipas
Akcijos
Mokymų grupė
Mokymų pogrūpis
Mokymų pavadinimas
filter items
Dėmesio! Pagal Jūsų pateiktą paiešką rezultatų nerasta. Patikslinkite paiešką.
Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

{"city":"","date":"-1month","who":"","group_type":"","discount":0,"group":"3001","subgroup":"2036,2035,2034","training":""}

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą