Dietologijos kursai- dienos seminaras

Naujovė vasaros sezonui –  tik per vieną dieną išklausysite visą numatytą dietologijos kursą. 


Viena iš pagrindinių nutukimo epidemijos priežasčių yra neracionali mityba, sąlygojanti daugiausia mirčių, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligas, vėžį, diabetą ir insultą. Viena iš kovos su nutukimu priemonių – tai tinkamas visuomenės švietimas sveikos mitybos klausimais. 
Mokydami ir mokydamiesi dietologijos, dalindamiesi naujausia informacija, prisidedame prie pasaulinio švietimo dietologijos klausimais ir visuomenės sveikatinimo. 
Dietologijos seminaro tikslas - parengti į praktinę veiklą orientuotą dietologijos specialistą, gebantį kūrybingai ir atsakingai taikyti mitybos mokslo principus dinamiškoje aplinkoje. 
Mūsų kursai yra skirti dviems grupėms žmonių: 
  1. norintiems savarankiškai siekti sveikos gyvensenos tikslų, išmokti organizuoti šeimos mitybą, teisingai propaguoti pasirinktą mitybos kryptį (pvz. vegetarizmą, žaliavalgystę ar kt.), gebėti patarti savo draugams ir sekėjams tinklaraščiuose, soc. tinkluose, gyvai bendraujant; 
  2. specialistams, užsiimantiems veikla, susijusia su sveika gyvensena: sporto treneriams, maisto papildų konsultantams, sveikų produktų parduotuvių darbuotojams, visuomenės sveikatos specialistams.
Dažniausiai dalyvius domina žinios, kaip sudaryti mitybos planus. Šiems įgūdžiams ir skiriame daugiausiai dėmesio.
10 akademinių valandų seminaras organizuojamas su įskaičiuota maisto degustacija pietų pertraukai. Jūsų laukia daržovių patiekalas. Pamėginsite jį pasigaminti patys ir gausite išsamius receptus, kuriuos galėsite pritaikyti vaikų maitinimui, įtraukti į sveikesnius pasirinkimus valgiaraštyje kavinėje ar restorane, ar tiesiog vaišinti savo namiškius ir draugus.

Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą