VYTAUTO DARAŠKEVIČIAUS FOTOGRAFIJOS PARODA „TARP VANDENŲ IR SMĖLYNŲ“

Vytauto Daraškevičiaus fotografijos paroda TARP VANDENŲ IR SMĖLYNŲ Neringa 1969 – 2014

Paroda veiks nuo 2017 m. spalio 27 d. iki gruodžio 4 d.
Lankymas darbo dienomis nuo 9 iki 19 val.

Parodos pristatymas spalio 27 d. 18:00 val.

Vytautas Daraškevičius, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. Fotografuoja daugiau nei 40 metų. Surengė virš 40 keturiasdešimties personalinių fotografijos parodų. Lietuvoje bei užsienyje eksponuotos jo fotografijos ne kartą pelnė apdavanojimus. V. Daraškevičius daug dirba ir kaupia medžiagą lietuvių etnokultūros tematika. Pasauliniame folkloro fotografijos konkurse Humanyti photo awards, kas dveji metai rengiamame Kinijoje, buvo nominuotos net aštuonios fotografijų serijos.

Yra išleidęs keletą leidinių: 2007 m. foto albumą “Trumpiausios nakties paslaptis”, 2009 m. foto albumą “Kaziuko mugė” (kartu su Libertu Klimka), 2013 m. foto albumą ” Neatrastoji Kinija. Du žvilgsniai” (kartu su Song Džendžiun).

TARP VANDENŲ IR SMĖLYNŲ

Kuršių Nerija man – ypatinga vieta. Čia vos persikėlęs iš Klaipėdos, beveik visuomet pajuntu neįprastai pakilią nuotaiką, laisvumą, kažkur nuslenka bet kokie rupesčiai. Pirmą kartą ilgiau pabūti Neringoje teko 1969 m., kai mane, ką tik iškeptą jaunąjį specialistą, “komandiravo” porai savaičių į Pervalką talkininkauti įmonės poilsio namų statyboje. Vėliau irgi sekėsi vis aplankyti šią įstabią vietą bent kartą metuose ar net dažniau. Nidoje buvo įmonės, kurioje aš darbavausi, vila “Laumė” – joje tekdavo ilsėtis su šeima, keletą kartų buvojau kaip ansamblio “Sadauja dalyvis, o nuo 1973 m. beveik reguliariai rugsėjo vidury dalyvadavau Lietuvos fotomenininkų sąjungos rengiamuose seminaruose. Porą kartų teko buvoti Neringoje ir žiemą – pasirodo, ir tuo metu čia nepaprastai įdomu. Visuomet nemažai fotografuodavau. Viskas man čia buvo įdomu – ir unikali gamta, ir labai įdomūs vietiniai žmonės…


Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą