Kodėl reikėtų mokytis užsienio kalbos?

Kaip sako čekų patarlėkiekvieną kartą mokydamasis naujos kalbos, gyveni naują gyvenimą (čekų k.: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.) Vadinasi, jei moki tik vieną kalbą, gyvenai tik vieną kartą
Dar keletas prie
žasčių, kodėl verta mokytis užsienio kalbų:

Kelionės 
U
žsienio kalbos labai praverčia keliaujant. Mokant vietos kalbą, lengviau orientuotis ir bendraudami su vietos gyventojais bei geriau juos pažinsite. Todėl su jų pagalba, galėsite keliauti ne tik po tas vietas, kurios yra gausiai lankomos, bet ir apsilankyti atokesnėse vietovėse. 

Mano kalbos ribos žymi mano visatos ribas.( Ludwig Wittgenstein) 

Šeima ir draugai 
Jeigu j
ūsų draugai, vyras, žmona ir jų giminės kalba kita kalba, būtų labai pravartu bendrauti jų gimtąja kalba. 
Jeigu šneki su
žmogumi ta kalba, kurią jis supranta, tavo žodžiai eina jam tiesiai į smegenis. O jeigu tu kalbi su žmogumi jo kalba, jie keliauja jam tiesiai į širdį.(Nelson Mandela)

Studijos užsienyje 
Užsienio kalbos mokėjimas atveria užsienio universitetų duris, taip išsiplečia universitetų ir studijų programų pasirinkimas, todėl drąsiau galėsite rinktis kokias tik norite studijų programas. 

Darbas ir gyvenimas užsienyje 
Norint gyventi pilnavertį gyvenimą svečioje šalyje, būtina puikiai mokėti vietos kalbą. Tai padės susirasti draugų, o per juos pažinsite vietos kultūrą ir papročius. Taip pat nuo jūsų kalbos mokėjimo priklausys ir kokį darbą galėsite susirasti.

 

Kultūros pažinimas
Galbūt jūs domina kitos šalies literatūra, menas, muzika ir kinas, o gal keisti papročiai? Išmokę šios šalies kalbą, galėsite skaityti literatūros ar mokslo leidinius, žiūrėti filmus ir klausytis dainų


Ir paskutinė priežastis, o gi tai, kad mokytis kalbų yra tiesiog labai įdomu.

Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą