Kursai moksleiviams - Anglų kalbos kursai moksleiviams

Anglų kalbos mokymai moksleiviams

Nuolaidos Žinių gausos klientams

 • Jeigu lanko du vaikai- 5 proc. nuolaida, vieno mėnesio įmoka 44,00 Eurų
 • Apie Jums priklausančias nuolaidas teiraukitės mūsų biuruose arba telefonų +370 640 12 573.

Rasa

Turite klausimų, ar tik norite pasitarti?

Įveskite savo telefono numerį ir susisieksime mes!

Pasirinkite kursų lygį, miestą ir kitus parametrus

Miestas
Paieškos data
Paskaitų dienos
Lygmuo
Paskaitų laikas
Akcijos

Motyvuojantys ir sudominantys nuoseklūs kalbų kursai vaikams:

 • Visų mokymų metu naudojame interaktyvius ir šiuolaikinius mokymo metodus.
 • Įdomiomis pamokomis motyvuojame mokytis ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.
 • Apžvelgdami  aktualias situacijas bei taikydami jas padedame moksleiviams suprasti ir teisingai vartoti pagrindines kalbines struktūras.
 • Laviname moksleivių klausymo, kalbėjimo, rašymo ir skaitymo įgūdžius.

Kiek trunka? 

 • Kursai grupėje- 2,5 mėnesiai (40 akad. val.);
 • Individualūs mokymai - 2 akad.val./ užsiėmimas.

Kur vyksta?

 • Vilniuje: Kalvarijų g. 2-5;
 • Kaune: Kęstučio g. 53 (Ryšininkų mokykla);

Apmokėjimo sąlygos:

 •  Vieno mėnesio įmoka- 48,00 EUR*    

*Sumokėjus už visą kursą iškarto, mokėsite pigiau- 139,00 EUR

Kiek kainuoja metodinė medžiaga?

 • Nemokamai

Garantuojame aukštą mokymų kokybę:

    • Ypatingą dėmesį skiriame mokinių motyvavimui mokytis.
    • Užtikriname pamokų ir mokytojų kvalifikacijos kokybę.
    • Naudojame naujausią mokomąją medžiagą.

    Alternatyva - galima mokytis ir individualiai

        Visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

        Įvadinio užsiėmimo metu dėstytojas įvertina esamą žinių lygį, įsigilina į mokinio poreikius ir parengia individualią, asmens poreikius atitinkančią mokymo programą.

        Individualių užsiėmimų laiką deriname, atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

    A1 (Pradedantis vartotojas)

    Mokantis šiuo lygiu susipažinsite  su pagrindiniais anglų kalbos elementais, gramatinėmis ir sakinių struktūromis, paprasčiausiais žodyno terminais, išmoksite taisyklingai tarti žodžius, išreiktši pagrindinius poreikius. Mokysitės  prisistatyti bei pristatyti kitus, užduoti ir atsakyti į klausimus, susijusius su asmenine informacija (kur gyvenate, kokius žmones pažįstate ir pan.). Baigę šį lygį, jau mokėsite paprastai bendrauti (pašnekovui kalbant lėtai ir aiškiai) pradėsite angliškai skaityti ir rašyti paprastus trumpus tekstus.

    A2 (Pradedantis vartotojas)

    Mokydamiesi šio lygio kursuose išmoksite laisviau naudoti anglų kalbą, dalyvauti dialoguose, rašyti paprastus tekstus bei sklandžiau skaityti. Išmoksite dažnai kalboje vartojamus išsireiškimus, susijusius su svarbiausiomis gyvenimo sritimis (asmeninė bei šeimos informacija, apsipirkimas, šalies geografija, darbas ir pan.). Baigę šio lygio kursus gebėsite apibūdinti savo aplinką, bendrauti kasdienėse situacijose, atsakinėsite į įvairius klausimus, praplėsite žodyną, išmoksite reikšti kalbos intencijas, paprašyti, pasiūlyti, pasiteirauti informacijos, apibūdinti save.

    B1 (Pažengęs vartotojas)

    Šio lygio kurso dalyvis gali laisviau paklausti, atsakyti bei rašyti ir skaityti, diskutuoti paprastomis temomis bei turi gramatikos žinias, kurias moka taikyti rašydamas ir kalbėdamas. Gebėsite spręsti daugumą iškylančių problemų keliaujant po užsienio šalis. Išmoksite aprašyti patyrimus, įvykius, svajones, lūkesčius, ambicijas, trumpai pagrįsti ir paaiškinti savo pasirinkimą bei planus. Baigę šį lygį galėsite išreikšti savo mintis, emocijas, reaguoti į pašnekovą. Įgysite platesnį žodyną, mokėsite įvairesnes gramatines struktūras.

    B2 (Pažengęs vartotojas)

    Mokymų dalyvis mokysis suprasti sudėtingų tekstų pagrindines idėjas tiek abstrakčiomis, tiek konkrečiomis temomis, taip pat diskusijas jo(s) specializacijos srityje. Baigę šiuos kursus galėsite bendrauti įvairiausiomis temomis bei prisitaikyti daugelyje situacijų. Galėsite jaustis laisvai keliaudami užsienyje, gebėsite sklandžiai ir beveik be išankstinio pasiruošimo bendrauti su kitakalbiais. Taip pat žinosite įvairių angliškų frazių, specifinių išsireiškimų, galėsite skaityti anglų kalbos knygas, pabrėžti tam tikro pasirinkimo privalumus ir trūkumus, taisyklingai rašyti įvairius tekstus bei laiškus.

    C1 (Įgudęs vartotojas)

    Mokymų dalyvis mokysis suprasti sunkius, ilgus tekstus sklandžiai ir be pasiruošimo gebės išreikšti savo poziciją argumentuodamas. Gebės vartoti kalbą lanksčiai bei efektyviai socialiniams, akademiniams bei profesiniams tikslams. Galės parašyti aiškius, puikios struktūros išsamius tekstus sudėtingomis temomis, rodančius gebėjimą vartoti jungtukus bei rišlumo priemones. Mokysis išreikšti savo mintis aiškiais ir gerai struktūrizuotais sakiniais bei rašyti įvairius tekstus, net ir dalykinėmis temomis.

    C2 (Įgudęs vartotojas)

    Mokymų dalyvis gebės lengvai suprasti viską, ką išgirsta ar perskaito, išmoks apibendrinti informaciją iš skirtingų žodinių bei rašytinių šaltinių, atkurti bei rišliai pristatyti pasakojimus ar pranešimus. Sklandžiai bei tiksliai be didelių pastangų gebės dalyvauti įvairiuose pokalbiuose ir diskusijose, vartoti idiomas ir šnekamosios kalbos posakius. Mokysis rašyti sudėtingus laiškus, ataskaitas ar straipsnius. Tai pat gebės rašyti specialybės ar grožinės literatūros tekstų santraukas ir apžvalgas.

    Kiti kursai, kurie vyksta pas mus

    Miestas
    Pradžios data
    Kam
    Grupės tipas
    Akcijos
    Mokymų grupė
    Mokymų pogrūpis
    Mokymų pavadinimas
    filter items
    Dėmesio! Pagal Jūsų pateiktą paiešką rezultatų nerasta. Patikslinkite paiešką.
    Žinių gausa

    Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

    Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

    {"city":"","date":"today","who":"","group_type":"","discount":0,"group":"3009","subgroup":"2060","training":""}

    Kilo klausimų?

    Parašykite mums!
    Užpildykite žemiau esančią formą