,,Žinių gausa“ moko švedų grando ,,Skandia“ darbuotojus

Jau penkiolika metų sėkmingai dirbantis VšĮ Arvydo švietimo ir mokymo centras ,,Žinių gausa“ švenčia naują pergalę. Nuo liepos mėnesio šios įstaigos specialistai pradėjo dirbti su viena stambiausių Švedijos gyvybės draudimo bendrovių ,,Skandia“, perkėlusia savo padalinį į Vilnių. Didelių užmojų turintys skandinavai, ,,Žinių gausos“ centrui patikėjo svarbią užduotį: didelį būrį būsimų bendrovės darbuotojų mokyti švedų kalbos.

Laimėtas konkursas – įvertinimas ir įpareigojimas

,,Gyvybės draudimo kompanija ,,Skandia“ – atsakinga ir itin reikli, todėl čia priimami tik tie darbuotojai, kurie sėkmingai baigia pusės metų švedų kalbos kursą. Į mokymus drąsiai investuojama ir tikimasi pačių geriausių rezultatų.“ – apie naujų partnerių prioritetus pasakoja švietimo ir mokymo centro ,,Žinių gausa“  vadovas Arvydas Simaška.
,,Džiaugiamės, kad tokia ryški ir Lietuvai itin svarbi kompanija, organizavusi didelį konkursą, pasirinko būtent mūsų centrą. Tai ne tik puikus ,,Žinių gausos“ įvertinimas, bet ir įpareigojimas nuolat rūpintis dėstytojų tobulėjimu bei mokymo programų efektyvumu.“
Konkursą laimėję ,,Žinių gausos“ specialistai šią vasarą darbą pradėjo su 70 būsimų tarptautinės bendrovės ,,Skandia“ darbuotojų, kurie bus įdarbinti Vilniaus padalinyje, pavadintame ,,Thule“ vardu. Švedų kompanijos vadovai per trejetą metų planuoja minėtą skaičių padidinti iki 250.

,,Žinių gausos“ stiprybė – ilgametė patirtis

VšĮ Arvydo švietimo ir mokymo centro kolektyvas įsitikinęs, kad viena svarbiausių ,,Žinių gausos“ stiprybių – vertinga patirtis. Per penkiolika darbo metų rengti anglų, švedų, norvegų, vokiečių ir kitų kalbų kursai Lietuvoje bei užsienyje tiek įmonėms, tiek pavieniams klausytojams, klientai turėjo galimybę tobulėti informacinių technologijų, masažo, grožio, menų srityse, intensyvių mokymų ne kartą sulaukė ir abiturientai.
Platus paslaugų spektras ir efektyvus ilgametis darbas šiandien leidžia ,,Žinių gausos“ mokymo centrą įvardyti vienu didžiausių ir moderniausių Lietuvoje.

Mokymo centrą renkasi ir privatus, ir valstybinis sektorius

,,Žinių gausos“ mokymo centras, šį mėnesį švęsdamas penkioliktąjį gimtadienį, didžiuojasi ilgu ir reikšmingu klientų sąrašu.
Čia gausu Lietuvos ir pasaulio verslo pasaulyje puikiai žinomų vardų, tokių kaip ,,Danske Bank“, ,,Swedbank“, ,,SEB Bankas“, ,,City Service“, ,,PZU Lietuva“, ,,IBM Lietuva“, ,,COWI Lietuva“, ,,Apranga“, ,,Švyturys-Utenos alus“, ,,Scania Lietuva“ bei daugelis kitų.
,,Žinių gausos“ specialistai nuolat bendradarbiauja ir su aukščiausius reikalavimus keliančiu valstybiniu sektoriumi.
Mokymo centro paslaugomis naudojasi Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba, Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, Valstybinė mokesčių inspekcija, Lietuvos kariuomenės Motorizuotoji pėstininkų brigada ,,Geležinis vilkas“, Lietuvos radijo ir televizijos komisija, visų šalyje dirbančių ministerijų personalas.
Šį spalvingą sarašą papildžiusi švedų bendrovė ,,Skandia“ dar kartą patvirtino, kad ,,Žinių gausa“ –

 • visapusiškas mokymo centras,
   • operatyviai reaguojantis į rinkos poreikius,
   • atsiliepiantis į individualius lūkesčius ir profesionaliai organizuojantis tiek tradicinius, tiek specializuotus įvairių sričių mokymo kursus.

   VšĮ Arvydo švietimo ir mokymo centras ,,Žinių gausa“ – už kokybišką mokymąsi ir savišvietą visą gyvenimą.

   Žinių gausa

   Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

   Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

   Kilo klausimų?

   Parašykite mums!
   Užpildykite žemiau esančią formą