Ruoškis vasarai iš anksto: celiulitas ir kova su juo


Artėjant vasarai, visos puola nerimauti dėl netobulų kūno formų ir suskuba dailinti kūno linijas. Ne paslaptis, kad vienas didžiausių galvos skausmų atšilus orams – celiulitas.
Kaip kovoti su šia daugelį  kamuojančia problema, pasakoja ,,Žinių gausos‘‘ kosmetologijos ir makiažo kursų dėstytoja.

– Ar tiesa, kad celiulitas po žiemos padidėja?

Taip, po žiemos galima pastebėti padidėjusias celiulito apimtis, kadangi žiemos metu mažiau judame, todėl greičiau sutrinka limfotaka. Dėl šios priežasties organizmas sunkiau pašalina toksinus bei perteklinius skysčius ir visa tai ir formuoja celiulitą.

– Kokia efektyviausia priemonė kovai su celiulitu?

Vienos efektyviausios priemonės nėra. Celiulito gydymas yra kompleksinis gydymas iš vidaus (įvairūs maisto papildai ir natūralios medžiagos, kurios skatina riebalų tirpimą ir toksinų pašalinimą), gydymas iš išorės (įvairios kosmetinės procedūros, masažai, įvyniojimai) bei limfinės kraujotakos sureguliavimas, taikant viso kūno limfodrenažinius masažus.

– Kokios medžiagos tinkamiausios celiulito šalinimui?

Pačiuolių, kipariso, rozmarino eteriniai aliejai, čili pipiras, cinamonas, kofeinas, greipfrutas, dumbliai, jūros druska – tai tik dalis labai veiksmingų medžiagų kovai su celiulitu.

– Kokiais dar kitais būdais galėtume sau padėti?

Efektyviausias būdas sumažinti celiulitą neišeinant iš namų – savimasažas. Reguliariai atliekant net ir elementariausius masažo judesius, šlaunų srityje po keletos mėnesių galima pastebėti įspūdingus rezultatus. Tiesiog reikia kantrybės ir nuolatinės priežiūros. Sumaišius kavos tirščius, medų ir jūros druską gausime puikų detoksikuojantį kūno šveitiklį, kurį reikia naudoti 1-2 kartus per savaitę. O tam, kad pagreitinti procesus iš vidaus, galima gurkšnoti toksinus šalinantį kokteilį: lygiomis dalimis sumaišome šviežiai spaustas citrinų, greipfrutų, apelsinų sultis ir atskiedžiama tokiu pačiu kiekiu vandens.

– Ką daryti, kad išvengtume celiulito ateityje?

Nekalbant apie sveikatos sutrikimus, kurie taip pat daro įtaką celiulito susidarymui, galima pabandyti laikytis keletos taisyklių: nesėdeti sudėjus koją ant kojos, nepamiršti taisyklingos laikysenos, nepiktnaudžiauti kava bei alkoholiu ir, žinoma, kuo daugiau judėti bei tinkamai maitintis.
Be to, per didelės apkrovos kojoms sportuojant taip pat gali padidinti celiulitą, pvz.: lengvoji atletika, aerobika, tenisas.
Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą