Sėkmingai baigėsi IAE darbuotojų kalbų kompetencijų ir kompiuterinio raštingumo tobulinimo mokymai

Gegužės mėnesį baigiasi dar 2014-aisiais metais pradėtas Ignalinos atominės elektrinės darbuotojų mokymų projektas nr. XWS.13.02.28, kurį įgyvendino VšĮ Arvydo švietimo ir mokymo centras ,,Žinių gausa“. Lietuvių kalbos, anglų kalbos ir informacinių technologijų dėstytojai dirbo daugiau nei su 1000 žmonių, kurie šiandien gali pasigirti gerokai ūgtelėjusiomis kompetencijomis ir specifinėmis žiniomis, dažnai praverčiančiomis darbo vietoje.

Mokymų dalyviai: skirtingos tautybės ir individualūs poreikiai

 ,,Į trejus metus trukusius mokymus rinkosi įvairių sričių įmonės darbuotojai, įtraukti į IAE eksploatavimo nutraukimo veiklą, kuriems dėl darbo specifikos atsirado tam tikrų žinių ir naujų kompetencijų poreikis.“ – apie mokymus pasakoja juos organizavusi Ieva Subačienė. –,,Kadangi IAE dirba skirtingų tautybių žmonės, kalbų kompetencijų tobulinimo mokymai buvo pritaikyti įmonėje vyraujančiai daugiakultūrei aplinkai, paskaitos dėstytos lietuvių, anglų, rusų kalbomis.“

Mokymai vyko du kartus per savaitę po dvi akademines valandas. Informacinių technologijų paskaitose IAE darbuotojai tapo pažengusiais Word, Excel, PowerPoint, Outlook vartotojais, anglų kalbos dėstytoja padėjo besimokantiems pasiekti A2–C1 lygius, lietuvių kalbos lektorės – A2–C2 lygius. Visos programos buvo sudaromos atsižvelgiant į darbuotojų turimas žinias, įgūdžius bei individualius poreikius.

 Geriausias įvertinimas – atsiliepimai

 Baigus mokymų projektą, itin svarbu objektyviai įvertinti atliktą darbą, rezultatus. Todėl į šį procesą aktyviai įsitraukė mokymų dalyviai. Jų paprašyta užpildyti anketas ir atvirai išsakyti savo nuomonę. Gauti rezultatai tikrai džiugina: visi mokymų dalyviai patvirtino, kad suteiktos mokymo paslaugos atitiko jų lūkesčius, o įgytos žinios pritaikomos darbe. Daugelis iš jų atkreipė dėmesį į optimalų teorijos ir praktikos santykį paskaitų metu, puikiai įvertino tiek lektorių kvalifikaciją, tiek mokymų administravimo kokybę.

Gerų atsiliepimų negaili ir VšĮ Arvydo švietimo ir mokymo centro lektoriai. ,,Man labai patiko dirbti su motyvuotais žmonėmis, padėti jiems atverti duris į anglų kalbą ir angliškąją kultūrą. Per užsiėmimus ne tik mokiau, bet ir mokausi, nes siekiau kiek įmanoma atliepti individualius klausytojų poreikius. “ – įspūdžiais dalijasi reguliariai į stažuotes Jungtinėje Karalystėje vykstanti anglų kalbos lektorė Astra Daugėlienė. –,,Beje, su keletu savo mokinių ir toliau palaikome ryšius internetu: susirašinėjame anglų kalba, dalijamės įdomia informacija apie kalbos mokymąsi.“ Lektorė tvirtina, kad užmegzti ryšiai bei įgytos žinios mokymų dalyviams padeda ne tik tvirčiau jaustis savo darbo vietoje, bet ir suformuoja tvirtą pamatą tolimesniam tobulėjimui, savišvietai, be kurių neįmanomas įmonės progresas.

VšĮ Arvydo švietimo ir mokymo centras ,,Žinių gausa“ – už kokybišką mokymąsi ir savišvietą visą gyvenimą!

Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą