2018 MADOS TENDENCIJOS Su Viktorija Koročina

Apie tai, kas yra mada, yra įvairių svarstymų. Vieni teigia, kad ji yra menas, kiti – kad verslas, o kitiems tai atrodo tiesiog drabužiai. Bet tai, kad ši sritis turi ilgą istoriją, yra tikra tiesa.
 
Mada – tai ne tik drabužiai, bet jų derinimas bei bendros tendencijos.
 
Podiumo mada kelia daugybę klausimų:
Kodėl mada reguliariai keičiasi?
Kas sprendžia, kas dabar madinga?
Kodėl prabangos ženklai taip brangiai kainuoja?
Ką reiškia išlikti madingai?
 
Susitikimo metu pasidalinsime naujausia informacija iš mados ir street style pasaulio bei atsakysiu į visus šiuos klausimus!
***
Data: balandžio 11 d.
***
Laikas: 18:00 – 20:00 val.
***
Kaina: 10 EUR
***
Vieta: Kalvarijų g.2, Vilnius
***

Būtina išankstinė registracija el. paštu: rasa@ziniugausa.lt arba telefonu + 370 640 12 573 arba https://www.ziniugausa.lt/grozio-kursai/stiliaus-klase/stiliaus-klase-vilnius/
***
APIE LEKTORĘ: „Esu Viktorija Koročina. Man 29 -eri. Esu projekto “Stiliaus klasė” įkūrėja ir taisyklingo bei harmoningo įvaizdžio iniciatorė. Prieš ketverius metus būdama stilingos paskaitos klausytoja užsikrėčiau įvaizdžio formavimo “virusu”,  ir dabar, pagrindinis mano organizuojamo projekto tikslas - gilinti savo ir Lietuvos moterų žinias šioje srityje. Aš vedu praktines stiliaus paskaitas, dirbu su spalviniais tipais (koloritais) bei paruošiu moterų spintas naujam gyvenimui.
Darbo patirtis leido suprasti, kad mūsų įvaizdis įtakoja ne tik tai, kaip mus suvokia aplinkiniai, bet ir tai, kaip mes vertiname save patys. Jeigu atrodome gerai, labiau pasitikime savimi, susilaukiate didesnio pripažinimo, nes darome aplinkiniams malonų įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad mano jau antroji įgyta profesija įkvepia keistis ir tobulėti ne tik mane pačią, bet ir aplinkines moteris.
Kviečiame visas, stiliui ir grožiui neabejingas moteris, dalyvauti stilingoje paskaitoje, kurios metu pateiksime daug vaizdinės medžiagos ir dalinsime patarimus, kaip atrodyti ne tik madingai, bet ir stilingai.
Pažadame, bus įdomu ir aktualu kiekvienai moteriai!
Žinių gausa

Nori išmokti kalbą ir atrasti kitą pasaulį?

Mokykis įdomiuose, įtraukiančiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais! Pasirink sau tinkamą laiką, grupę ar lektorių ir registruokis jau dabar. Taip paprasta tobulėti!

Kilo klausimų?

Parašykite mums!
Užpildykite žemiau esančią formą